Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rokkantnyugdíjasok kompenzáció...

Rokkantnyugdíjasok kompenzációja, mit foglal magában?

Figyelt kérdés

Mi ez az 500 ezer forint, ki kapja és miért?

Hogy is van ez?

Sajnos nem tudom értelmezni!


Egyszerűbben elmagyarázná valaki pár mondatban?


Köszönöm szépen.



2021. nov. 13. 03:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, akinek igazságtalanul elvették, le csökkentették a járandóságát, ne menjen bíróságra, ne pereskedjen. Fogadja el kárpótlásnak ezt az összeget! Decemberben az érintettek kapnak értesítést. Valójában a per évekig elhúzódna.

A jó hír sok millió embernek a földön, hogy az emberi kormányzatokat felváltja Isten Királysága, és tökéletes egészségben élhetünk békében és biztonságban!

2021. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodám, hogy Lehet át kellene rakatni a Magyar politika kategóriába!
2021. nov. 13. 12:07
 3/8 A kérdező kommentje:
??
2021. nov. 15. 03:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam hogy azoktól a nyugdíjasoktól akiktől jogtalanul vették el vagy csökkentették a nyugdíjat a visszahívás után, nekik adnak max 500 ezret kárpótlásként, de ez sokkal több lenne ha perre vinnék, mert a nyugdíj havi összeget jelentett és ezt visszaszámolva 5-6 évre, az rengeteg pénz. Remélem akiktől így elvették, azok rövid időn belül megkapják az 500 ezres kárpótlást, de nem nagyon van róla hír.
2021. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"vagy csökkentették a nyugdíjat a visszahívás után"


Ezt nem értem, higy csökkentették, rám9nták, hogy már nem olyan beteg?

2021. nov. 19. 03:44
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, pl egy olyan beteget akinek hiányzott egy keze vagy lába, azt mondták mehet dolgozni és ha volt mondjuk 90 ezer a nyugdíja, akkor azt megfelezték és élt 45 ezerből. Na és ezért adnak majd 500 ezret, amivel úgymond befogják a károsultak száját. Nem tudom ez mennyire korrekt, de itt nem 500 ezerről lenne szó, hanem egy-egy ember akár 5 milliós összeget is kaphatna, ha jogosan kiszámolják visszamenőleg.
2021. nov. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, ilyesmire,, erre gondolok én is!
2021. nov. 19. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Az új rehab rendszerben másként lett besorolva mint pl én is 67,5% -ról 51% ra. Állapotom romlott hisz a heti injekció adagja is emelve lett korábban ami önmagában elég brutál. Ez 2019-ben annyit jelentett, hogy a meglévő pénzt felére vágták. :/ Saccra 1Milla a 3 év alatt, jövőre lesz majd ismét felülvizsgálat amúgy, de ha megkérdeznék elfogadnám inkább az 500ezret mint pereskedni évekig. Persze rámondták...visszavezetni 2-4-6 órában ( most már lehet 8 órát is ) a beteg embert a munkába éhbérét ez ment. Tulajdonképp rá volt kényszerülve, ( kényszerítve ) hogy elvállalj szinte bármit mert ugye vagy gyógyszert veszel vagy kaját. :/
2021. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!