Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol vannak a pénteki szombati...

Hol vannak a pénteki szombati járványadatok? Megint „informatikai torlódás“ van? Cilike elszúrt valamit?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégente nincs adatközlés.


Majd holnap fog kiszivárogni a pénteki-szombati-vasárnapi adat.

2021. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta hétfőn közlik a péntek-szombat-vasárnapot egyben.
2021. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hadd találgassak: 300 lesz a halottak száma. alsó hangon.
2021. nov. 14. 09:12
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Semmivel nem lesz jobb senkinek, - így neked sem, - ha semmitmondó, buta számoszlopokat nézegethetsz, - nem befolyásolja a járvány lefolyását semelyik irányba. De sebaj! Sikerült elélvezned otthon a gép előtt, hogy "jól megmondtad a magadét" magadnak!
2021. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
A sok idiótát meg nem kell sajnálni, akinek a körülmények ismeretében annyi esze volt, hogy égető vágyat érzett tömeges "rendezvényeken" esedékes megjelenésekre. Akiknek exportálták a leprát, sokkal inkább sajnálom, - hogy ennyi ésszel megáldott emberekkel voltak kénytelenek kontaktust fenntartani. Pont az a problémám ezzel a mentalitással, hogy az esetek igen túlnyomó hányadában szinte soha nem az ügyeletes hülye döglik bele az emberi hülyeségbe. -Sok felelőtlen gyökér! "Én be vagyok oltva!" felkiáltással feljogosítva érezte magát arra, hogy másokat betegítsen meg - és ezen a ponton semmi jelentősége nincs annak, hogy akiket megfertőztek az ilyen barmok, azok be voltak-e oltva vagy sem!
2021. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez komolyan érdekel valakit? Pont a minap jegyeztem meg,hogy minek mindig kiírni úgyse érdekel senkit,tudjuk hogy az oltás ellenére is gáz van.. 🤷🏼‍♀️
2021. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Már nem azért, de az elején közölték, hogy előbb utóbb mindenki megfertőződik. A halálozási adatokban az is szerepel akit covidosnak nyilvánítanak, hogy hamarabb eltemessék. Hogy Churchillt idézzem annak a statisztikának hiszek amit én hamisítok.
2021. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

"hadd találgassak: 300 lesz a halottak száma. alsó hangon."


Qrva nehéz volt a 100-at hárommal felszorozni... Jár a Nobel-díj!


De ha jobban figyeltél, és kevésbé kerekítettél volna, akkor láttad volna, hogy a napi adat már 120 körül volt legutóbb, tehát emelkedést sem feltételezve is alsó hangon 360-at, emelkedést feltételezve közel 400-at érdemes várni.

2021. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a 4. Hullám alatt változtassák már meg az adatközlést, olyan értelemben, hogy az legyen kiemelve hány fő gyógyult meg. Tudom, hogy az élet nem kívánságműsor, de karácsonyi ajándékként jó lenne..
2021. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
#9: Azt se lenne kismiska tudni, hogy még mindig "idős, krónikus betegek" vagy már 8 éves kisiskolások az érintettek. Esetleg a többségi társadalom...
2021. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!