Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja folyamatosan fura...

Pár napja folyamatosan fura szagot érzek az ételeken és nem is nagyon van étvágyam. A hűtőből is az a bizonyos szag árad, ami miatt nem tudok enni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem romlott kaja van a hűtőben és a munkahelyen is érzem a kollégák kajáján is. És néha van amit nagyon meg kívánok és azt megtenném.
2021. nov. 19. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Covid.

Én egérszagot éreztem ott ahol kizárt, és fokhagyma szagot ott ahol szintén lehetetlen.

Fantom szagnak nevezik.

2021. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Covidos vagy, vagy terhes vagy , vagy beképzeled.
2021. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Terhesség kilőve most múlott el a menstruaciom előző héten pedig nőgyógyásznal is voltam
2021. nov. 19. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Mindenki covidos és mindmeghalunk
2021. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban voltam Covidos. Azóta nem tudok paprikát enni. Sampon ízünek érzem.
2021. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ténylet koronagyanús, csinálj egy tesztet sztem.
2021. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, minden húst büdösnek éreztem, de csak beleképzeltem. majd elmúlik.
2021. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En füst szagot érzek, olyat mintha kolbászt füstölünk..éreztem már kb 1.5 hónapja is. Most újra előjött. Kezdek aggódni mitől lehet
2021. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat nekem annyi volt hogy előtte volt egy kis hoemelkedesem és mandula gyulladasom és utánna jött ki
2021. nov. 22. 07:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!