Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hat az ezüst kolloid?

Hogyan hat az ezüst kolloid?

Figyelt kérdés
Ugye nem kell lenyelni csak a számba tartani egy ideig és kiköpni akkor hogyan hat a szervezetre?
2021. nov. 19. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért van rajta, hogy szájvízként használd, mert csak szájvízként tudták engedélyeztetni, gyógyszerként nem. Állítólag olyan bonyolult eljárás, hogy nem lehet végigcsinálni az engedélyeztetést és így nem írhatják azt, hogy nyeld le. Ettől még, ha a honlapjukon körülnézel, ott van, hogy lenyelve fog igazán hatni.

Én csak akkor merném lenyelni, ha már az életem múlna rajta. Szájvízként próbáltam afta ellen, semmit nem ért.

Ugyanakkor nagybátyám a szeptikus sokkból jött ki a segítségével. Persze ez se 100%, mert nyilván mindent megtettek az orvosok, a rokonok csak pluszban adták neki, nem teljesen legálisan. De már kezdtek leállni a szervei, onnan nem sok mindenki jön vissza.

2021. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!