Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hátfajdalom lehet a matractól?

Hátfajdalom lehet a matractól?

Figyelt kérdés
Mióta megvan a mostani matracom azóta nem alszom jól és elég intenzíven fáj a hátam. A matrac félig rugós és szivacsos. Szerintem nem a legjobb választás volt mert nagyon hajlamos a kifekvésre.

2021. nov. 22. 23:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Hmm.... Lehet hogy mégis tömör szivacsmatracot (rugónélkülit) kéne vennem?
2021. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a matrac.

Vegyel sima szivacsot. Kozepesen puhat es a tetejere 5 cm memoriahabot. Ez segitett nekem is a hatfajasomnal.

2021. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 éves a matrac. Ilyenéet kicserélték?
2021. nov. 23. 00:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hatfájásod a matractól, nekem is volt, de csak kb 1 hónapig, és azóta semmi bajom, és az én matracaim kb 2 évesen (2db 90-esen alszom),de kicsit sincsenek kifeküdve, pedig sokan szidják a Jysk-ös matracot. Lehet,hogy eleve nem is a súlyodnak megfelelőt vettél, azért kényelmetlen, és feküdted ki ilyen hamar.
2021. nov. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!