Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori köhögéstől lehetnek...

Gyakori köhögéstől lehetnek kis barnás pöttyök a felköhögött váladékban?

Figyelt kérdés

Már második hete vacakolok a coviddal. Már csak a köhögés van, nem fulladok, nincs más csak köhécselek, mert még van mit kiköhögni. És most ilyen. Átlátszo v néha enyhén sárgás váladék és néha ilyen barnás kis pöttyök benne nem sok. Ez természetes ilyenkor?

Van még felirva favipiravirom inkább váltsam ki? Már 12 napon vagyok.


2021. nov. 27. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én karanténban vagyok még. Száraz köhögésem is van. De barna pöttyökről nem is halottam még. Én nem kaptam olyan gyógyszert, hatásosnak gondolod?
2021. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondolom az erősebb köhögéstől meg ugye gyulladástol mert valami csak van.. megpattanhat aprobb hajszálér tüdőben vagy torokban és amiatt van ez. Tegnap az orrom "vérzett", mikor fujtam. De az iscsak ilyen hangyányit. Remélem ez még nem vészes és nem jelent semmi súlyosat. Egyszer sem fulladtam nem volt légszomjam .



Nos nem tudom, az a gyógyszer s Favipiravir elvileg segít hogy könnyebb legyen abetegség lefolyása és ne legyen szövődmény állitolag ha nincsenek sulyos tünetek akkor nem érdemes szedni mert elég durva mellékhatásai vannak. De aki igazoltan covidos és szeretné annak felirják csak aki kiváltja annak ki kell tölteni egy nyilatkozatot.

2021. nov. 27. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Az mondjuk lehet, hogy hajszálér tehet róla. Vitamint azért szedj a gyógyszerek mellé.
2021. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szedek egy rakat vitamint meg spiruinát. A spirulina állitólag sokat segit covidokoknak is.
2021. nov. 27. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem halottam róla. Rákerestem, lehet kipróbálom. köszi.
2021. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barna köpet a tüdőgyulladás jellemzője, nekem is ilyen volt, kis barna pöttyök. 3 hét volt, mire meggyógyultak, sokat szenvedtem vele.
2021. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha, kisbarna pöttyök. És szedtél rá valamit? Én antibiotikumot kaptam mikor kezdödött a betegségem, de már rég beszedtem. Most mér csak vitaminjaim vannak. Nincs más tünetem, nincs ami konkrétan tüdőgyuszira utalna.
2021. nov. 27. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Visszamentem az orvoshoz, aki írt antibiotikumot.
2021. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!