Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami betegség jele, vagy...

Ez valami betegség jele, vagy a korral jár?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok. Utóbbi 1,5 évben tapasztaltam a változásokat. Szellemi munkát végeztem mindig, az eszem gyorsan vágott, összeszedetten dolgoztam. Most könnyen lankad a figyelmem, azon kapom magam, hogy teljesen más dolgokon gondolkodom, mint amit csinálok épp. Többször hibázok, fejben számolás nehezebben megy, helyesírási hibákat vétek, pedig már két írásomat publikáltam, soha nem volt gond a betűkkel, szavakkal. Sokszor elfelejtek alapvető dolgokat, például a rokonok szülinapját, névnapját, pedig mindet tudtam fejből. Reggel megnézem, hányadika van, és 1 óra múlva mikor dátumozni kell egy papírt, már kimegy a fejemből. Mostanában gyakran hagyok otthon fontos dolgokat: maszk, telefon, kulcs, stb. Autót már nem is merek hosszabb távon vezetni, mert figyelmetlen vagyok, nemrég majdnem lementem az útról, mert elbambultam, azóta busszal járok. Fizikai tüneteim nincsenek. Voltam teljes körű laboron, a vérképem közel tökéletes. Mi lehet a bajom? Ez a korral együtt jár, vagy egy agyi leépülés kezdete? Fiatalnak érzem magam még ahhoz, hogy elbutuljak.

2021. dec. 1. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy csak kimerült vagy?
2021. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezerféle oka lehet, de nálam például a vashiány okozott ilyen tüneteket. Veled egykorú vagyok, az orvos mondta, hogy ennyi idősen gyakori a vashiány a nőknél. Felírt rá vastablettát, és 2-3 hét után már újra a régi voltam.
2021. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40 alatt ez inkább fáradtság és nincs köze a korhoz.
2021. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!