Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apám nem akar oltatni?

Apám nem akar oltatni?

Figyelt kérdés
Ha majd kötelező lesz itt is, akkor ő majd elássa azt aki kényszeríteni akarja rá, meg inkább fejbe lövi magát de ő azt a mérget be nem adatja. Nem lehet jobb belátásra bírni?
2021. dec. 3. 06:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
De cigit azt napi 2 dobozzal elfüstöl, az aztán tényleg nem méreg, tök egészséges. Ja, nem.
2021. dec. 3. 06:44
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Van esze.
2021. dec. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudod jobb belátásra bírni és ne is akard. Majd ő eldönti mit akar. Ha kötelező lesz úgysem tud mit csinálni.
2021. dec. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Tőlem apádat is fel jelentheted amiért nem oltakozik, sőt hajrá!
2021. dec. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem akarja, akkor hagyd rá, minden rábeszéléstől csak még jobban megmakacsolja magát. Ha tényleg kötelezővé teszik, úgyse lesz más választása, és akkor majd keménykedhet, hogy ő pedig nem hagyja, muszáj lesz neki.
2021. dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Az ő dolga. Én sem oltatom be magam, ameddig nem muszáj. Mi a francnak, ha sikeresen átestem a covidon és ellenanyagom is bőven van ? Egy oltott is kerülhet lélegeztetőre vagy akár koporsóba. Fertőzni is ugyanúgy tud. Ha ugyanott vagyok oltás nélkül, mint 3-4 oltással, akkor adassa be a hímvesszőm
2021. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, én (31) se oltattam be magam magam ezzel a kísérleti vacakkal. Párom se (37), apukám se (61), keresztanyukám se (71), férje se (74), párom apukája se (69), neki az élettársa a e (71).

Mindenki teljesen egészséges és egyikünk se volt beteg, amióta van ez a cirkusz.


Mivel még nem kötelező, ezért majd mindenki eldönti, hogy akarja-e vagy sem.


Kérdező, kapcsold ki a tv-t, rádiót, netet, máris nem fogsz kamu, agymosott híreket hallani és olvasni.

2021. dec. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincs már hangya....
2021. dec. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%

"adassa be a hímvesszőm"


Ezt hogy kell elképzelni? Leugrik rólad a lompos, és elmegy beoltatni magát? XD

2021. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Az ugye megvan mindenkinek, hogy a kötelező nem az erőszakkal történő oltást jelenti?


Kötelező oltás ma is van, gyerek korban. Látott valaki már gyerekeket erőszakkal oltva?


Németeknél konzekvensebb a nyelv, elmondták hogy az impfpflicht (kötelező) nem az lesz, hogy jönnek és erőszakkal leszel oltva (zwangimpfung). Maximum jön a büntetés.

2021. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!