Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sűrűn fáj a fejem...

Nagyon sűrűn fáj a fejem mióta beoltottak! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Azelőtt kb fél évente egyszer fájt és nem ilyen módon.

Előző vasárnap egész nap fájt.

Aztán most a héten valamelyik nap vezettem és egyik pillanatról a másikra olyan erős nyillaló fájdalmat éreztem a fej tetőmben mint még soha , tényleg azt hittem hogy baj van, nagyon rossz jellegű fájdalom volt , pár másodpercig tartott és elmúlt. Ilyet előtte még sose éreztem.

Ma reggel felébredtem, megint fáj… vettem be rá gyógyszert de ugyanúgy fáj.

Ez lehet az oltástól? Másfél hete oltottak kb be.

Első pfizert kaptam meg még csak.

Aspergeres meg leidenes vagyok idegrendszeri problémákkal, kényszerbetegséggel, gerincbajjal depresszióval mondtam is az oltó ponton de kb úgy csináltak az orvosok mintha ezt meg se hallanák és már vették is elő a szurit és nyomták belém.

Mi ez???

25/n



2021. dec. 3. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Lehet és második meg harmadik oltás már ne legyen, mert ezek alapján attól már komoly bajod lehet
Nem lehet attól
Lehet de legyen második meg harmadik is majd elmúlik
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Szedjel asaprotectet ha mar bevetted az oltast! Ne kockaztass.
2021. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
A nanochippek kovidpappá alakítanak téged. Az elején nekem is fájt, de mióta meggyőztem három embert, hogy oltassa be magát, azóta nem fáj.
2021. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
91%
Jó neked eddig jobban álsz mint én epilepsziás voltam, a két oltás utan már hegyet másztam, rendórt láttam ja meg katihoz is be néztem, 2 hét allatt komoly élmény hullamot vezetem le, 26/f,most utólag kár volt ez az egész
2021. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugye nem leszek tőle epilepsziás ?????
2021. dec. 4. 21:24
 5/6 anonim válasza:

Kedves kérdező

Hogy nem leszel e ettől epilepsziás azt a vakcina gyartojatol vagy keszitőjétől kellene meg tudakozni vagy ha nem is tőlük de legalább attól aki be nyomta neked ő biztosan tudja.. ha más nem is ...nem is értem mit vársz hogy majd mi itt ki találjuk neked hogy mi bajod lehet vagy bajod lesz tőle ??

A hosszú távú mellékhatásairol nem beszélve..

2021. dec. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4

epilepsziás egy baleset után lettem nem az oltástól az kb 6 éve volt

2021. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!