Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vajon mi lehet?

Ez vajon mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap mérhetetlenül fájt a fejem. De semmi más bajom nem volt.

Estére elkezdett a hideg rázni.

Ma folyama ugyan úgy fáj a fejem, emellett folyamat olyan erzésem van, mintha lázas lennék. Faj minden izmom, a lehelletem forrónak érzem. De 37ig sem megy fel a testhőm.

Most estére a torkom fura lett. Nem fáj, nem köhögök, csak úgy kellemetlen.


Vagy 5 eve nem voltam beteg. Doki csak hétfőn lesz.


Most extra c es d vitamint szedek, illetve fájdalomcsillapítót a fejfájasra.


2021. dec. 11. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Valamilyen betegség kerülget.
2021. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló volt jópár hete. Nekem Covid volt. Ja tudsz, tesztelj, probléma nem lehet belőle.


Jobbulást!

2021. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Erre magamtól is rájöttem, köszi


2. Mesélnél meddig tartott, hogy zajlott le?

2021. dec. 11. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Covid, influenza
2021. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Influenza, vagy covid, nagy eséllyel. Bár őszintén sztem inkább covid, influenzára nem jellemző ez az "ál-lázasság" COVIDnál meg elég sokan erről szmálnak be (köztük én is).


Most pá rnapi ez lesz. Pihenj, igyál sok folyadékot. Ne mozdulj ki.

Nagyon jobb tanács nincs rá, ezt csak simán túl kell élni. A jó hír az, hogy valószínűleg nem fog nagoyn földhöz csapni, ha ténylegesen nem lázasodtál be. Csak ez a ramaty életérzés lesz most a program 1 hétig, változó erővel.


Ha este zavar az alvásban a rottyonlevés, akkor ajánlom a Neocitrant. Nem gyógyszer, de a tüneteket eltompítja, kicsit komfortosabb lesz tőle az élet egy darabig.


Mézet, fokhagymát nyomass. A torkod ha már most fura, akkor lehet, hogy be fog gyulladni. Mérj rá megelőző csapást!:D Nekem a durva elesettségen kívül a nagoyn erős torokfájás volt a legzavaróbb. Ráadásul ízeket se éreztem, szóval az evés egyetlen élménye a fájdalom volt..:D

2021. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Szerencsére nem volt nagy kaland nekem, 37.5ös hőemelkedéssel és általánosan rossz közérzettel valamint piros szemekkel 5 napig voltam, mire elmúltak a tünetek, akkor egy hétig elvesztettem az izlelesem és a szaglàsom. Azt picit nehéz volt mentálisan feldolgozni (mondjuk az elején mulattatott 🙂 ), de ennyi. Amikor vége lett a 10 napos karanténnak teszteltem egyet, csak úgy mertem közösségbe menni. Valamint gyengének éreztem magam, de nem tudom hogy a betegség vagy mert az egész napos kb semmittevésben ellustultam. 🙂


A vitaminokat rendszeresen szedtem valamint a doki által felírt köptetot is.

2021. dec. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Covid volt :)


Most kaptam el először. Nem vagyok oltva sem.

Hat ahhoz képest, milyen halálos vírus, egy influenzát 1000x jobban megszenvedtem 🤷‍♀️

2021. dec. 22. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:
A döntő többségnek egyáltalán nem halálos. De te attól még jó, hogy ennyivel megúsztad:)
2021. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!