Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki elvetélt,...

Van itt olyan, aki elvetélt, miután beoltották Covid ellen?

Figyelt kérdés

Milyen oltást kaptál? Biztos vagy abban, hogy az oltás miatt vetéltél el?

Annyi ilyen hírt lehet olvasni. Azért kérdezem, lehet-e szerintetek a koronavírus elleni oltásnak ilyen hatása?



2021. dec. 12. 00:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
48%
Van csoport a fészbukon, én ott kérdezném.
2021. dec. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
46%
Én egy ilyet sem olvastam. Olyat viszont többet, hogy a covidos kismamát császározni kellett, hogy legalább a pici túlélje.
2021. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
1. Éppen azért kérdem itt, mert ez egy anonim oldal. A facebook-on tudom, hogy rengeteg ilyen cikket osztanak meg az oltásellenes csoportokban.
2021. dec. 12. 00:12
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
Nem cikkek vannak, tagok írnak saját sztorit, nem cikkfolyam, hanem valódi csoport!
2021. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó! Belinkelnéd?
2021. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Nemcsak "sztorik" vannak, a hivatalos mellékhatásbejelentők is tartalmazzák többek között az oltás utáni vetélést is. Yellow Cards, Vigiaccess, VAERS...
2021. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon nehéz bizonyítani szerintem higy vetélés okozhat mivel a terhessegek jó része eleve megszakad. Egyébként én is kíváncsi voltam erre és azt olvastam hogy semmi bizonyíték sincs arra higy vetélés okozna. Felboríthatja viszont a ciklust.
2021. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
60%
Izraelben volt egy rakás, meg twitterre pakolták az amerikai rostik az ultrahangjukat, aztán az oltást (TUDOMÁNY, naon szeressük mer csak a hüje laposfődesek nem ótatnak), végül a szomorú sírós posztot, hogy 'jaj, meghalt a gyerek'. Nincs kártérítés, gój.
2021. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%
Valamelyik nyugat-európai temetkezési vállalkozó nyilatkozta, hogy sose kellett ennyi csecsemőt temetni.
2021. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
52%
Valami vállalkozó valahol egy olyan országban amire nem emlékszek..... Ez bizony hiteles infó.
2021. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!