Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyankor mi történik, ha...

Olyankor mi történik, ha előjegyzem magam második oltásra, de nem megyek el végül?

Figyelt kérdés

3 hete kaptam az első Covid-oltást, de azt itt adták helyben ahol lakom, volt ilyen akció. Most pár nap múlva lenne esedékes a második, de már itt helyben nem adnak, be kell utazni hozzá a kórházba, megyeszékhelyre. Rólam meg tudni kell hogy komolyabb pánikbeteg vagyok, nekem egy olyan "kaland", ami másnak tök átlagos, nagyon komoly szorongással, stresszel, rosszulléttel járna, és lehet előtte összeomlanék és nem tudnék bemenni. Olyankor mi van, ha volt időpontom de nem megyek el? Ér valami retorzió, vagy csak simán nem leszek beoltva megint?

25F



2021. dec. 13. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Semmi. Ha pl náthás, vagy beteg vagy, nem is lenne jó, ha mennél. Sajnos "lemondani" általában nem sikerül, nem foglalkoznak telefonnal.
2021. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, értem, köszönöm a választ! Még annyi, hogy akkor később ha pl. lesz itt újra oltás a környékemen, lehet ismét kérni időpontot ha egy korábbira nem mentem el?
2021. dec. 13. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze!, Jelentkezel 2.oltásra és kész. Nem fogják megkérdezni, miért nem voltál, de ha megkérdezik, elmondod, hogy beteg voltál (egyébként hasonlóan voltam, az adott időpontra nem mentem,mert beteg voltam - 4 héttel később mentem és nem is kérdezték, miért)
2021. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Akkor majd meglátjuk mikor és hova tudok menni.
2021. dec. 13. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem kezelteted magad, ha alkalmatlan vagy a normális hétköznapi életvitelre? Így akarsz 80 éves korodig rettegve elvegetálni? Így nem lehet élni! És nem fog elmúlni, nincsenek csodák!
2021. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De,én emailben is le tudtam mondani,kértem,hogy töröljék az időpontot,másnap délelőtt megtették,emailt is küldtek.

Este tudtam új időpontot foglalni.

Bocs,de ne legyél ennyire életképtelen,csak emiatt ne utasítsd el az oltást!

2021. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 igazából el tud múlni. Le lehet küzdeni. De ez más téma.
2021. dec. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!