Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki a kiment váll tüneteim?...

Ki a kiment váll tüneteim? Nekem is az lehet?

Figyelt kérdés

Nem történt esés, sérülés azért sem értem a dolgot

Arra keltem éjszaka hogy besz@rok kb... Úgy fájt a jobb vállam.

Csak hátamon tudtam aludni utána bal oldalamon sem!

Végig érzem hogy ilyen szurosan fáj.

Kezemet tudom emelni valameddig.

Tukor előtt szemben allva nem látok a bal oldalhoz képest elváltozást.

Még levegőt venni is fáj... Már hányingerem van a fájdalomtól.


2021. dec. 21. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ment ki a vállad. Vállficam esetén egyértelműen látható a deformitás és a karodat/válladat szinte egyáltalán nem tudod mozgatni.

Ennek ellenére menj be a balesetire, mert egyáltalán normális, hogy ennyire fáj a vállad.

2021. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben.

Igen valahogy sejtettem hogy azért mert rajta aludtam attól még nem megy ki.

2021. dec. 21. 07:28
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Napkitörés vagy nukleáris teszt Észak Koreában, vagy hidegfront vagy melegfront. Ezek lehetnek az okok. Nekem is fájt a hátam, meg sok mindenkinek ez-az.
2021. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt már valaha vállficamod? Ha nem, akkor kizárt, hogy alvás közben legyen az első. Amúgy meg látszik is, és ki is lehet tapintani, hogy a felkarfej nincs az izületi vápában.

Nekem motorbaleset miatt volt az első vállficamom, utána már apróságoktól is képes volt kificamodni, de alvás közben még nekem se ment ki a helyéről. Persze pár ficam után meg lett műtve, így már 20+ éve nem volt ilyen problémám.

2021. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gerincprobléma volt mögötte
2021. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vállízület körüli gyulladás is lehet, ami ezt eredményezi és most jött ki, de esetleg más is lehet, mivel laikusként írok, csak ezt a gyulladás-fajtát ismerem.

Orvos mielőbb lássa.

2021. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!