Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a fülbevaló...

Mit csináljak ha a fülbevaló helyén azért gyullad be folyton,mert sebes?

Figyelt kérdés
Eddig azt hitem csak érzékeny a bal fülem ,de kiderült ,hogy kisebesedett és ezért gyullad be és gyennyedzik folyton ,mostanában betadinozom,de elfelejtem leszedni a kremet a fulemrol másnap.Szerintetek mit tudnék vele csinálni,hogy begyógyuljon.

2021. dec. 29. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért sebes és gennyes, mert be van gyulladva. Vegyél a patikában tetrán kenőcsöt, az segíteni fog.
2021. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tetran kenocs, teafaolaj, octanisept spray - mindegyik kaphato a gyogyszertarban. es ne bizsut rakj bele, hanem orvosi femet vagy nemesfemet, legalabb addig amig meggyogyul
2021. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fémérzékeny vagy. Vedd ki a fülbevalót, kezeld a gyulladást.

Bizsut csak akkor viselj, ha előtte lefertőtlenítetted a füledbe kerülő részt, és akkor is éjszakára vedd ki.

Ahogy a kettes írta jobban jársz az orvosi vagy nemes fémmel.

Sajnos én is fémérzékeny vagyok. Nagyon kellemetlen tud lenni, viszont ha meg nem viselek fülbevalót, akkor idővel összeforr, utána, meg alig lehet beletenni. Vettem magamnak egy kicsi ezüst karikát. Nem bajlódom a ki- és behelyezéssel, és nem gyullad be a fülem.

2021. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Octaniseptem van,fújom azzal is,de sokszor az se segít
2021. dec. 29. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!