Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax és rexetin mellé alkohol...

Xanax és rexetin mellé alkoholt inni mennyire lenne szabad?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem lehet, csak életemben nem ittam még semmilyen alkoholt. Igaz, még csak húsz éves vagyok, de most újév alkalmából kipróbálnám. Csak eléggé félek milyen hatással lenne rám, mert hallottam hogy az alkohol ideiglenesen növeli az önbizalmat vagy valami ilyesmi, nekem az meg nem nagyon van.

2021. dec. 31. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szabad. Ne legyél már ennyire ostoba, hogy újév alkalmából le akarod inni magad egy kis önbizalomért cserébe...
2021. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%

En evekig szedtem ezt a ket gyogyszert egyutt, siman ittam rá. A normal reszegseghez kepest annyi hatasa volt, hogy 2-3 pia utan elalmosodtam es ennyi.


De ha soha nem ittal még, ne most kezd el.

2021. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak ahogy telnek a napok egyre értelmetlennebbnek látom az életet. Eltelt egy év és még mindig nem értem miért vagyok itt...
2021. dec. 31. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

3


Na ilyen gondolatokkal meg aztán pláne ne igyál rá! Ez nem játék...


Az alkohol valóban felszabadulttá tesz...Egy egészséges embert! Egy mentálisan beteg és gyógyszerezett emberrel az ellenkezőjét csinálja.


Ha nem akarsz újév napján SBO-n kikötni majd pedig a pszichiátrián, akkor felejtsd el!

2021. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!