Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj az, ha nyáriszünetben...

Baj az, ha nyáriszünetben szinte minden nap egész nap játszok számítógépen, de...?

Figyelt kérdés
Baj az, ha például nyáriszünetben szinte minden nap egész nap a számítógépen játszok, viszont emellett egészségesen étkezem és napi minimum 1-2 órát mozgok? Illetve a monitorom is kékfényszűrős, meg a szemüvegem is. Így lehet valami bajom ettől?
2022. jan. 2. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Ez a trend.

Ez a jövő.

2022. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha a mozgás megvan akkor még elmegy.
2022. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Szociális élményekről maradsz le és az tini életedről. Amíg te gépet nyomod, addig más tini csajozik, pasizik, elmennek strandra, fagyizni, élik az életben a tini életüket. Élményeket szereznek, ezáltal tapasztalatokat, amik későbbi korban sokat fog számítani. Te pedig csak a gépet nyomod, ami semmit nem ad önmagadhoz. Hidd el tudom, mert én is a tini éveimet gép előtt töltöttem, és lányokhoz nem merek odaszólni, sőt ismerkedni sem, mert nem tudom hogyan kell. Teljesen kimaradt az életemből ezek. Sosem fogtam egy lány kezét se, azt se tudom az milyen. Ha te ilyen életet akarsz, akkor hajrá.
2022. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, általában egy nyáron heti 1-2x bulizok vagy a barátaimmal találkozok, de nyilván ez az idő eltörpül amellett mint amennyit játszanék, de mégis megvan ez is.
2022. jan. 2. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha túl sokat gépezel nem maradnak barátaid.

Nyáriszünetben menni kell egész napos bandázásra.

Az én tini koromban még LAN party közösségi élmény volt, mindenki vitte a gépét, az végülis egy irl buli volt.

Ezt a discord vagy akármilyen virtuális kapcsolattartás nem tudja pótolni.

2022. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz, nem nyári van, hanem téli. Holnap suli!
2022. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!