Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha befogom...

Miért van az, hogy ha befogom az orrom és úgy próbálom kifújni a levegőt, akkor a bal szememnél jön ki a levegő?

Figyelt kérdés
Bedugult a fülem, azt a tanácsot kaptam, hogy csukott szájjal, befogott orral "fújjak". Ez megy, de a levegő a bal szemem orr oldalán szuszog. Pici váladék is jön, de mintha ott szökne a levegő. Ez mirét van? Normális ez egyáltalán? :D
2022. jan. 9. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

húúúú kb 20 éve láttam ilyen dokumentumfilmet amiben a csávó tejet vett a szájába és a szemén keresztül kezdte el spriccelni, vmi guiness rekord is van erről


Hát ha ez tényleg így van, akkor elég ritka dolog ez, nem tudom, hogy örülj e neki vagy ne :D

2022. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert az orrod és a szemed a könnycsatornával összeköttetésben van.
2022. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belül valamit hanyagul szigeteltek.
2022. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a szigetelés hiányzik, mert a szem és az orr közötti könnycsatorna - ha nincs kóros elváltozás, akkor - átjárható.

Ezért szipog a síró ember.

2022. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!