Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, hogyan tisztít...

Mit javasoltok, hogyan tisztítsam a fülem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kicsi voltam kb. 6 - 7 éves és felszúrták az egyik fülemet. Az a gyanúm az a fülem sokkal érzékenyebb lett és könnyen be is tud dugulni. És idézem a dokit "termékenyebb" a fülzsír termelés tekintetében. (Azt viszont már nem tudható, hogy ténylegesen melyik fülem folt felszúrva kiskoromban ténylegesen csak, hogy fel volt. De hajlok rá, hogy szóban forgó ami egyébként a bal fülem.) Tudom, hogy védő szerepe van a fülzsírnak tehát jó ha azért van. Viszont nem esztétikus, ha valakinek feltűnően tele van a fülnyílása fülzsírral. Néhány napja megint be van dugulva pedig csak ujjal próbáltam kicsit kitisztítani a halló járat környékét ameddig az ujjam fér, lényegében csak kívül, de a bal megint eldugult csak ettől már és mehetek a fül-orr gégészetre kimosatni újra. Jobbnál soha semmi probléma nincs. Ha uszodába megyek ott is rendszeresen el szokott dugulni és van, hogy nem is akar kidugulni a bal fülem.

Hogyan lenne érdemes tisztán tartani úgy, hogy azért ápoltnak nézzen ki és megelőzhető lenne az orvoshoz szaladgálás fülmosásra minden évben legalább egyszer?



2022. jan. 13. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyogyszertarban kerj fultisztito sprayt. Erdemes hasznalni ilyesmit, jo cucc.
2022. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fülészet szívesen kimossa, egyszerűbb, mint vacakolni.
2022. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Plusz érdemes megmosni.
2022. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!