Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lelkiismeretfurdalásom van!...

Lelkiismeretfurdalásom van! Ilyenkor mi a legjobb elmondani/felvállalni? Vagy mit lehet tenni? (Nem részletezném hogy miért.)

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérj őszintén bocsánatot attól, akit bántottál.
2022. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meghalt
2022. jan. 14. 11:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy ilyen sport. Ha meghalt, akkor már nagyon semmit. Gondolj arra, hogy neki is nehéz volt az amit tettél, őt is bántotta és nem volt már lehetősége lerázni magáról az érzést. Idővel nálad enyhülni fog és lehet, hogy nagyon sokat tanultál belőle. Máskor, másokkal már nem teszel hasonlót, és ez jó lesz így.
2022. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor nincs mit tenni minthogy saját magaddal rendezed le a dolgot vagy keress pszichológust.


Ha önállóan próbálod, akkor azt javaslom, hogy kezdetnek ne legyél elfogult magaddal szemben, tehát ne haraggal vagy bűntudattal nézz magadra hanem semlegesen.


Ezután ülj le nyugalomban és egy papírra kezd felírni az okokat!

Pro és kontra.

Mit tettél amit negatívnak ítélsz és indokol meg hogy azt miért tetted.

Írd le ezeket.

A legvégén tekintsd át az egészet........

2022. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Gyónd meg!
2022. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jófej személy volt és jó barát, vagy netén családtag akkor gondolj arra, hogy biztos nem haragudott volna rád és megbocsát ha szeret.

Ez kicsit megnyugtathat.

2022. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os, igen családtag volt, mindig jó volt hozzám, én meg hol igy hol úgy viselkedtem vele, és tudom hogy ez neki nagyon fájt
2022. jan. 20. 13:16
 8/10 anonim ***** válasza:
De annak ellenére is szeretett és kedves volt nem?
2022. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen.. én is szerettem.. meg mindig féltettem, ahogy ő is de valahogy Én soha nem mertem közelebb engedni magamhoz
2022. jan. 20. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, ahogy te.. nincs nagyon megoldás erre sajnos, esetleg írj neki egy levelet, tudom hogy már nem él, de ha leírod mit érzel, talán megkönnyebbülsz.
2022. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!