Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressztől lehet fogyni?

Stressztől lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne vagy valaki aki jártas a témában vagy volt ilyen helyzetbe kérlek válaszoljon

Sajnos mindennapjaim nem egyszerűek , 1 éves babám van aki még szopik, párommal sem oké minden sokszor az miatt is feszült vagyok, pici miatt pihenni sem tudok éjjel

Étvágyam valamikor van valamikor egyáltalán nincs de nincs olyan napszak amikor kihagynám az étkezést, ha csipegetek is de muszáj ennem

Sajnos olyan vagyok már mint egy csontváz, és potyognak a kilók

Meg annyira erőtlen és gyenge vagyok hogy sose voltam ilyen

Félek h valami betegségem van, néha ha tükörbe nézek mintha valami savanyú arcú beteg nőt látnék


2022. jan. 14. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, de minimum menj el a háziorvosodhoz, és nézess egy vérképet.

Nyilvánvalóan nem eszel, nem csoda, ha fogysz! Ha ennek a párkapcsolatod az oka, azt rendezni kel vagy így, vagy úgy, a picinek szüksége van rád, az apjára nem biztos, hogy szükségetek van...

2022. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szélsőségesen lehet rá reagálni.
2022. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A stressz, szorongás is használ fel energiát, méghozzá ugye pluszban.
2022. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!