Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomók a vállban, hátban,...

Csomók a vállban, hátban, öklömnyire befeszült vállizmok, banyapúp, ezek miatt állandó fejfájás, nyak és hátfájás. Ezekre a problémákra melyik fajta masszázst válasszam?

Figyelt kérdés
Nem voltam még soha masszőrnél, nem értek hozzá, de most már muszáj lenne járnom, csak annyi féle fajta van, nem tudom ezekre melyik a legalkalmasabb. .

2022. jan. 16. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Orvos nem ad tanácsot? Vele jobban járnál.
2022. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógymasszázs.
2022. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Én csontkovácshoz mennék, de ne Táltoshoz vagy aki külső erőt kap. Nem olcsó, egy alkalom 10 ezer Ft, de már egy alkalom is segít.

Tökéletes egészségben csak Isten uralma alatt élhetünk! Ez a kormányzat hamarosan megszünteti az emberi uralmakat. Szívesen meggyőződnél erről?

2022. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Orvos környezetváltozást javasolja csak, hogy váltsak munkahelyet, mert ahol most vagyok az ülőmunka, de hát nem szeretnék váltani emiatt, a munkámmal elégedett vagyok csak a hátam nem hálálja.
2022. jan. 16. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképp konzultálj egy gyógymasszőrrel. Biztosan szívesen segít neked! Mielőbbi javulást!:)
2022. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Csontkovácsolás. A fájdalmak össze függenek a nyaki gerinccel és izomzattal.
2022. jan. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. jan. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!