Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt az oltás okozza?

Ezt az oltás okozza?

Figyelt kérdés

Sziasztok


3 covid oltást kaptam már, az utolsót novemberben.

Egy ideig már nem, de most ismét úgy fáj az a vállam ahova kaptam az oltást, és kisugárzik az egész karomba, hogy alig bírom felemelni. A bal oldalamon emiatt pl aludni sem tudok.


Ez normális? Mitől lehet ez? Mivel semmi másra nem tudok gondolni, csak az oltás lehet, de annak már nem kellene fájni, nem?


Köszönöm a válaszokat.



2022. jan. 17. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Lehet az oltás miatt, nem lenne nagy csoda, ki tudja, milyen kotyvalékot szúrnak a emberekbe...
2022. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Rengetegen számolnak be ilyesmiről és ez még a jobbik eset, mert vannak akiknek a fél oldaluk zsibog, vagy fáj.
2022. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Most akik lepontoztak az elozo valaszolokat, csak azt tartjak "hasznos" valasznak, ha azt irja valaki hogy: "kizart, ez nem az oltastol van, attol nem lehet semmi bajod".

Szanalmas.

Kedves kerdezo! Izomgyulladas is lehetNE, de 2 honapja faj a karod idoszakosan, ez nem normalis. Persze az orvos egybol letagadna, hogy az oltas tehet errol. Sajnalom, remelem a 4.rol nem kezdesz el gondolkodni

2022. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos kiszámíthatatlan az oltás következménye. Vannak szerencsések, akiknek semmi bajuk, ők követelik az oltást mindenkinek, de lehet a 4. oltás már nekik is csinál bajt.

Ez így megy még egy darabig mert nagy üzlet van benne.

Sok millió ember tudja, hogy a megoldás Isten kezében van! Erre ígéretet tett és lépéseket!

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

2022. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A háziorvosom szerint “van ilyen”, nem tulajdonított ennek különösebb figyelmet. Engem azért aggaszt hogy csak úgy tudom a fejem fölé emelni a karom, hogy borzasztóan fáj.


Nem, 4.oltást jelenleg nem szeretnék. Igazából csak az utazás miatt oltattam be magam, mivel arról nem szeretnék lemondani, majd meglátjuk hogy tudom ezt megoldani a jövőben.

Páromnak is súlyos mellékhatásokat okozott a 3.oltás, sürgősségin kötöttünk ki.


Igazából hiába tagadja ezt bárki, elég egyértelmű mert az oltások előtt soha ilyen panaszom nem volt. Huszonéves vagyok, betegségem sincs.

2022. jan. 17. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, tiltsák már ezt a szentfazekat innen!
2022. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"6" :D :D Bocs!
2022. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!