Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyulladásgátló gyógyszerek...

A gyulladásgátló gyógyszerek ennyire jók lennének a másnaposság megelőzésére?

Figyelt kérdés

Szerettem időnként bőségesen inni, csak sajnos olyan másnapos típus vagyok, amilyet egy csokor ember se tudna produkálni, szörnyű. Mindig próbálkoztam ilyen dehidratációt megelőző módszerekkel, kerestem az "ellenszert"..

Friss még a dolog, 3 hete volt hogy épp piercinget csináltam magamnak, ezért megittam egy tasak Flectort, hogy ne fájjon annyira (meg ez ajánlott is). Utána elkortyoltam egy üveg pezsgőt, reggel pedig vártam a halálomat, ami végül nem jött. Még egy kis nyomottságot sem éreztem.

Tegnap megismételtem a dolgot hasonló mennyiséggel, de csak 1/3 tasak Flectort ittam meg, és ugyanúgy átütő eredményt hozott. Mi lehet a hatásmechanizmus?



2022. jan. 17. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

lol

a májad kedveli ezt

2022. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ittá ma?
2022. jan. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!