Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikumra vettem be 1...

Antibiotikumra vettem be 1 szem lopediumot, de csak utána olvastam,hogy nem szabad. Mi bajom lehet tőle?

Figyelt kérdés
Hasmenésem volt tőle, és dolgozni kellett mennem és ezért bevettem. Csak később olvastam hogy nem szabad és most meg vagyok ijedve.

2022. jan. 18. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2022. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ne lopediumot vegyél, hanem probiotikumot. Az megoldja a gondot. Csodálom hogy a dokid nem adta rögtön az antibiotikum mellé .
2022. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vettem be hozzá de nem nagyon használt.(normaflore) Azért vettem be ezt a biztonság kedvéért. De így utána olvasva kár volt.
2022. jan. 18. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle bajod
2022. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Semmi bajod nem lesz, max. az antibiotikum gyengébben fog hatni, de ez sem biztos.
2022. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lesz bajod egytől, de lassítja a bélműködést és amiatt nem lehet együtt szedni.
2022. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A normaflort mikor vetted be az antibiotikumhoz lépest? Mert gondolom tudod hogy egyszerre nem lehet. Az egyetlen amit úgy ismerek, hogy mehet egyszerre az antibiotikummal, az az enterol.
2022. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Es az enterol szerintem mindennel jobb, legalabbis nekem csak akkor nincs hasmenesem antibiotikum kozben/utan, ha ezt szedem melle.
2022. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jó tapasztalatom van vele, pedig nagyon nem bírom az antibiotikumokat.
2022. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!