Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elment a hallasom, de rágás...

Elment a hallasom, de rágás közben visszajön. mitől?

Figyelt kérdés
Mielőtt ezzel kezditek, voltam fül orvosnál, nem talált semmit sem a fülemen, annyi, hogy eléggé durván náthás voltam de az már elmúlt, viszont még mindig nem hallok rendesena bal fülemre. Viszont rágás és beszéd közben meg teljesen jól hallok, de csak addig ameddig rágok aztán elmúlik. És nem rágógumi rágása közben, hanem pl mogyoró vagy chip ilyen ropogós cuccok. mitől lehet ez?
2022. jan. 19. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
chips*
2022. jan. 19. 20:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Keress egy másik orvost!



[link]

2022. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi de ez nem valószinű mert nem látott semmit a fülemen. Magán Fül orr gégésznél voltmam
2022. jan. 19. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Akarsz fogadni?
2022. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na
2022. jan. 19. 21:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát de ha ez lenne, akkor miért nem látott semmit? Tiszta depibe vagyok, hogy mi lehet, ha az orvos se tudja.
2022. jan. 19. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kihagy néha a hallásom, méghozzá amikor a feleségem azt kiabálja, hogy el kéne mosogatni. Hál isten, nincs rá gyógymód.
2022. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!