Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet panasszal élni ha...

Hol lehet panasszal élni ha valakit nem látnak el az orvosnál,azért mert nincs beoltva?

Figyelt kérdés
Önkényesen egyik ismerösömet nem 'kivánja' ellátni az egyik rendelőintézet mert nincs beoltva. Bedurrant az agyam ezért utána járok ennek,és megrángattatom ezért a kedves egészségügyis dolgozót. Ha valaki kemények fizet tb-t kutya kötelességük ellátni. Nem szivességi alapon hanem kötelességből mert nem ingyen teszik. Mellékes hogy kért oltást vagy nem. Én felvettem mindhármat. Bár ennek semmi köze a témához.
2022. jan. 19. 21:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként mezei bőrgyógyászatról van szó,a házi orvos beutalót adott neki ennek ellenére nem látja el a kis kakas makacs dolgozó. Gondolom nem szeretne ott dolgozni,meg is mondtam neki telefonon amiről hangfelvétel készült bizonyitásképpen.
2022. jan. 19. 21:03
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Negatív tesztet vittetek?



[link]

2022. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kértek. Egyszerűen a b-zi oltásukkal jönnek. Kifogom csapatni a tagot,a pályafutása véget ért garantálom,sajnos olyan vagyok ha belém állnak.
2022. jan. 19. 21:12
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi az infót én erről nem tudtam,mert engem elláttak mindig mert oltott vagyok.
2022. jan. 19. 21:14
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem az orvossal van baj, magadnál, a sapka alatt kutakodj.
2022. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Hagyjad már magad te büdös proli, nem fogsz te semmit elérni max hozongesz egy kicsit anoniman GYK-n, meg facen valami szutyok “Ág Nes” nevű profiloddal, hogy vakcina diktatúra meg mittudomen. Akkora agyad van mint a bal herém és azt se használod :)
2022. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi akkor mellékeljük az állami nagyon jó,egészségügyet,inkább magánhoz megyünk a teszt árából,a maszek legalább ellátja normálisan.Szép estét!
2022. jan. 19. 21:17
 8/18 A kérdező kommentje:
6os ide büzlesz te alkesz,tudom ki vagy,fürödj meg elöbb,utána tárgyalunk,te tisztátalan.
2022. jan. 19. 21:23
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát, a bőrgyógyászat speciel senem fogorvos, senem rehabilitáció, senem invazív, a link posztolójának ajánlok figyelmébe egy idegen szavak szótárát. (Ettől függetlenül a kérdést csak valótlan provokációnak gondolom.) De panasszal nyilvánvalóan az intézményvezetőhöz, majd eredménytelenség esetén a betegjogi képviselőhöz lehet fordulni, ehhez azért olyan sok ész nem kell. És nem, kérdező, kicsi vagy te ahhoz, hogy egy orvost kirúgass. (De valójában nem is akarsz, csak itt játszadozol.)
2022. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

---kicsi vagy te ahhoz, hogy egy orvost kirúgass---


Nem vagyok kicsi ahhoz hidd el. Nem provokáció a kérdés. Amit linkeltek igaz mert rendelet,hogy teszt vagy oltás kell. Ne hidd,hogy az orvos valaki és nem lehet kirúgatni,meséljek? Rugattam már ki -ittas- éjszakai ügyeletest. Többet nem ügyel. A baj hogy azt sem tudjátok ki ül a monitor mögött.

2022. jan. 19. 21:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!