Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon mennyire divat...

Magyarországon mennyire divat a drogdilereknél, hogy különböző helyekre dugják el az előre megvett kábszert, majd küldenek egy fotót, gps kordinátát hogy hol tudod elvenni?

Figyelt kérdés

Oroszországban, ukrajnában, ez nagyban megy, így bárki bármilyen drogot tud venni, szóval ahogy feljebb is leírtam, magyarországon van ilyen? általában telegramon, és hasonló felületeken, vannak ilyen webshopok.

Ez pusztán kíváncsiság, én mindig is elleneztem a drogot. Szóval ne jelentsétek.


2022. jan. 21. 17:42
 1/2 A kérdező kommentje:
illetve, hogy pontosabb legyek, akik eldugják a szajrét, azok úgynevezett, futárok, terjesztők, ahogy az oroszok mondják "kincsdugdosók" "закладчик"
2022. jan. 21. 17:46
 2/2 anonim ***** válasza:
És mivel a GPS 3-4 méter pontosságú, utána másfél órát keresik a helyszínen?
2022. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!