Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az ingyen 1 éves D-vitaminb...

Mi az ingyen 1 éves D-vitaminba a csapda?

Figyelt kérdés
Van egy reklám a TV-be hogy ingyen D vitamint lehet rendelni valami 570 forintért. Én szétküldtem a pedagógus kollégáknak, hogy csapjanak le rá. Erre most szidnak, hogy a tékozló homáron volt egy cikk, hogy egy nyugdíjas megrendelt omega olajat és utólag fizetnie kellett érte és átverés. Most nem merik az amúgy is szegény körülmények között vegetáló pedagógusok megvenni. Mi a helyzet erről?
2022. jan. 26. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Van benne egy átverés
Nincs benne átverés
Ki tudja?...
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen 570 forintért?:D
2022. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyet én még nem rendeltem, de elolvastam az Ászf-et és úgy értelmezem, hogy most ezt megküldik utólag fizetve 570-et, de a megrendeléssel hozzájárulsz, hogy 2 havi rendszerességgel küldenek utánpótlást, ha nem mondod le. Bár azt nem láttam hogy lehet lemondani, gondolom felhívod őket, vagy email-ben jelzed.
2022. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem küldenek utánpótlást. Ez egyszeri egy éves adag 365 db kapszula
2022. jan. 26. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Az a becsapás, hogy fél évig amúgy is ingyen van a D-vitamin kint a napon.
2022. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
A leírás szerint nem így van. Az éves az egyszeri adag és 570Ft. Viszont beleegyeztél, hogy 2 havonta küldhetnek neked újabb csomagot, ami már fizetős.
2022. jan. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ismered a mondást, hogy olcsó húsnak híg a leve. Találsz valamit ami szerinted szuper és egyből küldöd is tovább. Először tájékozódj, rendeld meg magadnak és ha te nem leszel átverve akkor küldheted tovább. Pont az ilyen balekokat célozzák meg ezzel.
2022. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Maryka62 válasza:
Tisztelt kérdező! Nincs ebben semmi átverés! Én is megrendeltem, a postán jött. Benne volt a sárga csekk, 580Ft kézbesítési díj. Egy éves adag, nincs semmi kötelezettség, nem kell semmit megvenni utána.
2022. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!