Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki 24 éves korában nő...

Ha valaki 24 éves korában nő 5 centit, az mitől lehet?

Figyelt kérdés
177-ről 182 cm, soha nem voltam magasabb mint 177, de most ennyi lettem. Én nem vettem észre, mások mondták, azért mértem le. Ez mitől lehet? Nincs benne semmi számolási hiba, nem vagyok hülye. Plusz súlyban is felszedtem 3-4 kilót.

2022. jan. 29. 03:35
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Mit sportólsz, hogyan étkezel, szedsz vakami gyógyszert? Fiú vagy làny vagy? Milyen magasak a szüleid?

Ezekre válaszolnod kéne akkor talán tudnánk választ adni((:

2022. jan. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azt nem tudom mitől lehet, de nagyon irigyellek. 🙃
2022. jan. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális probléma, hisz 24 éves korra az embernek már befejeződik a növése.
2022. jan. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A grace klinikában egy agytumor okozott ilyet.
2022. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd el a házi orvosnak,az majd tovább küld, ne motoszkáljon a fejedben a mi van, ha.


Ahogy a 4-es a sorozatból tanulta lehet akár tumor is,mert termelhetnek hormonokat pl itt a növekedési hormon jutt eszünkbe, de ha befejeződik a növekedés, inkább az arcot torzítja el (pl.nagyobb orr, vátozik az arcszerkezet).

De ne vedd ezt most túl komolyan, mert van akinek a hormon termelő tumor miatt megy a hasa. (sok embernek ment már a hasa, még sincs tumoruk)

2022. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágasd le az ecsethajad.
2022. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!