Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kétszer oltottak, ti felveszit...

Kétszer oltottak, ti felveszitek a harmadik oltást?

Figyelt kérdés
Ha igen, megírjátok, hogy miért döntötök így, ha nem, akkor is.

2022. jan. 30. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarom, de kell a kártya, úgyhogy be fogom adatni a harmadikat is
2022. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Milyen szánalmas h a többség kártya miatt oltakozik..


Politikai háttér az egész

2022. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Ej de le lettem szavazva azzal, hogy a kérdésre válaszoltam :D

Meg lett kérdezve, hogy felveszem-e, és hogy miért. Válaszoltam.

Egyébként ha valaki az egészsége miatt veszi fel az oltást, amögé pont ugyanolyan politikár csinálnak, mintha csak a kártyáért menne. Nem az oltakozók csinálnak belőle politikát, hanem a nagyfőnökök

2022. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Semmi szánalmas nincs abban, ha valakinek pl. a munkájához szüksége van a harmadik oltásra, és azért veszi fel.
2022. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha a 4.-et venned fel az is keso volna

Mindmeghalunk🤣🤣

2022. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem eleg volt koszi. A kartya ugyse kell semmire es meg lesz vagy 10 oltas ugyis. En kiszalltam, semmi ertelme. A legtobb ismerosom is igyvan vele
2022. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

6-os ez az mikor a jozan esz gyoz

Nagyon helyes hogy nem bohockodtok tovabb ezzel a butasaggal

Nekem meg van ismeros aki nem erti de nincs mit tenni ha nem jut el a toronyba az info:D

2022. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Van olyanis sajna. En azt vettem eszre h miota bement az a 2 oltas es nagynehezen tuleltem 40 fokos lazzal, azota szarabb az immunrendszerem meg az edzes se megy ugy mint elotte. Regen sose voltam beteg
2022. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
"Semmi szánalmas nincs abban, ha valakinek pl. a munkájához szüksége van a harmadik oltásra, és azért veszi fel." Dehogyis nincs! :D Ezek a világ legviccesebb istenbarmai.
2022. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
90%
Nem ültem fel semmilyen oltásellenes összeesküvés-elméletre, beadattam az első két oltást. Viszont soha nem voltam még ennyire beteges, mint a két pfizer óta. Engem nem érdekel a Müller Cecília meg a Rusvai Miklós, se a Gödény György, egyszerűen saját magamon látom, hogy gyengébb az immunrendszerem és sokkal többet vagyok hőemelkedéses, hányós beteg, mint előtte bármikor. Úgyhogy én nem kérek a harmadik oltásból, úgy érzem nem szolgálja jól a védelmemet.
2022. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!