Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mostanába elég sokat köhögök és mindentől öklendeznem kell és úgy érzem hányni fogok de nincs hányinger se előtte se utána. Ez mire utalhat? És mostanába amikor felállok úgy érzem elájulok és minden elfeketedik.

2022. jan. 31. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor felállsz, lemegy a vérnyomásod, majd normalizálódik. A köhögés és öklendezés mióta tart?
2022. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pár hete, mindig is érzékeny voltam a szagokra ilyesmikre, de mostanaba mindentől és nagyon zavaró
2022. márc. 6. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2022. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam, ma jottek meg az eredmenyek. Magas a fehérvérsejtszintem, alacsony a piros versenytszintem és az osztódási indexem. Ez mellett vas hiányom van és vérszegény vagyok. Mennyivel magasabb kell legyen a fehérvérsejt szint, hogy veszélyesnek mondható legyen?
2022. márc. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!