Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol találok a Covid-ról...

Hol találok a Covid-ról részletes statisztikát?

Figyelt kérdés

Több féle is kellene.

1) Ami azt mutatja, hogy a megfertőződöttek mennyire fertőznek. Tavaly még találtam egy ilyet neten. Több csoportba rendezték az eredményeket, különböző szempontok szerint is. Az egyik ilyen rendezés az oltások száma szerint történt (0, 1, 2). De rendezték oltások típusa szerint is, meg még jó pár féleképpen. A vizsgált érték a szájon át kifújt levegőben található vírusszám volt.

2) Az antitestek számának alakulásáról a fertőzés során/után. Ilyenre gondolok: [link] Csak konkrét számadatokkal. Oltások számától függően kellene több ilyennek lennie.

3) Az antitestek számának alakulásáról oltás(ok) után. Nem 1-1 érték kell, hanem mint a 2)-ben.

4) Koronavírus antitestek előfordulási aránya az emberekben, a Covid-19 előtt.

5) Immunitási vizsgálati eredmények. Ez összefügg a 4)-el.

6) A lehetséges oltási mellékhatások, lebontva korosztályokra és oltóanyagokra, mellé írva az előfordulási gyakoriságot.

7) Kórházi ellátásra szorulók száma az idő függvényében. Összesítve + a beadott oltások száma szerint külön-külön csoportosítva.


Akárhogy kerestem, magyarul, angolul, németül, ezeket nem találtam meg. Az 1), 4) és 5) pontokban felsoroltak 2020 környékén még biztosan publikus információk voltak. A 6) nagyon el van ferdítve, olyan tünetek nem szerepelnek a hivatalos listákon, amiket miden 3. ember megtapasztal. A többiről soha nem találtam semmit, nem tudom hogy publikáltak-e ilyen infókat.



2022. jan. 31. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet nem is fogsz találni sehol. A lényeg, hogy oltatni, oltatni!
2022. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is fogsz talalni :D

Nem erdek hogy kideruljon nem rosszabb mint egy szimpla influenza szoval futni kell oltatni es nem kerdezoskodni mar aki ilyen butuska XD

1-es valaszolo igazad van

2022. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
angolul.keress kitartoan tudomanyos cikkeet olvass blabla magyarul nincs csak keves
2022. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocs nem.tettem.hozza gondolkozz ember hany fertozott es beteg lett azota ezt lekovetni nem tudja senki, de nagyon jo cikkek vannak mar, amikben a mintaelemszam par ezres szazas...folyamatosna publikalnak

Egyebkent valaszd ki azt is mi erdekel igazan es azutan kutass.


nekem inkabb ugy tunik lusta vagy mindent eloovasni, mert te is latod, hogy ilyen osszesitesek pl egesz vilagra vonatkozoan nem.lehetnek meg

2022. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!