Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a munkám miatt...

Mit csináljak a munkám miatt egész nap állnom kell, de már reggel nagyon fáj a lábam?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Válts munkát. Vagy megszoksz vagy megszöksz. Nyilván nem bírod a terhelést, hosszútávon nagyobb bajt okozol magadnak. Kezdj el nézelődni, mit tudnál csinálni, hol dolgoznál még szívesen.

Talán időszakosan jobb lehet tornával, de ez hosszútávon nem megoldás.

2022. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszokod (hónapok is lehetnek), vagy előbb felmondasz. Kb úgy ennyi. De a címkéid alapján egy sebészt is felkeresnék, meg egy ortopédust.
2022. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én abból indulok ki hogy marad a kérdező a munkahelyén. Volt amúgy egy ugyanilyen kérdés amire ugyanezt válaszoltam (és volt egy másik válaszoló aki ugyanazt válaszolta mint az első). Szóval bocsánat higy ismélem magam .

Tehát kérdező vegyél egy jó cipőt és egy jó talpbetétet. A shollnak van egy pont erre való talpbetétje, mi is megvetrük férjemnek és neki bevált. Neki lúdtalp és és tyúkszem miatt fájt ugyanúgy mint neked

[link]

[link]


Hosszútávon viszont a legjobb ha ortopédushoz mész, csináltatni kell egy speciális talpbetétet. Kalapácsujjat is mutasd meg neki, lehetséges hogy műteni kell. Tyúkszemet meg ki kell vágatni, bőrgyógyász vagy pedikűrös megcsinálja.


Kalapácsujjra széles orrú cipőt vegyél, a szűk orrú cipőtőtől meg jobban fog fájni a lábad. Vannak már jól kinéző utcai sportosabbak is ami szerintem azért jobb mert puhább a talpuk pl Skethers vagy Adidas. Túl kemény talpút sem ajánlok.

2022. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De igazából munkahelytől függetlenül is meg csinálhatod ezeket, mrrt mindegy higy hol dolgozol, neked már akkor is fájhat a lábad amikor a buszmegállóban állsz vagy bevásárolni mész. Egy kalapácsujj és egy lúdtalp fájdalmas dolog mindegy hol vagy. Még a tyúkszem a legkönnyebben orvosolható.
2022. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Igen, munkától függetlenül is problémás a lábam. Sajnos a tyúkszem kiújul a terhelés, nyomás hatására. Ortopédián lúdtalpbetétet javasoltak, de ahhoz kéne olyan cipőt találnom amibe kényelmesen belefér a lábammal együtt.
2022. febr. 7. 15:10
 6/6 Krosszarcu válasza:
Nekem járnom kell, napi 5 km, állnom kell, nehéz bakancs kell, de csak 1 hete, és még egy nagy vihar is közeleg, fáj a lábam.
2023. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!