Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy lélekvesztés...

Elképzelhető hogy lélekvesztésen mentem keresztül ?

Figyelt kérdés

Sziasztok 21 éves fiú vagyok !


Komoly segítséget szeretnék kérni ! Mert nagyon nem vagyok jól úgy érzem a lelkem egy része elveszett, eltévedtnek érzem magam durva depressziós időszakokon megyek keresztül. A félelem és a szorongás állandóan jelen vannak a napjaimban sokszor reménytelenek érzem az életem és már jó ideje álmatlanságtól szenvedek, és úgy érzem sötétség borult rám folyamatosan fáradtnak érzem magam, és kimerültnek az emlékezőképeségem is sokat romlott az elmúlt időben, és néha úgy érzem, hogy nem én irányítom az életemet.


Pszichológusnál már jártam Pszichiáternél is gyógyszereket szedek az alváshoz de attól félek hogy már lassan azok se fognak segíteni nekem benne !


Szeretteim nagyon aggódnak értem, és már én is mert lehet komolyabb esett vagyok mint a Pszichiáter felmérte az állapotomat.


Mit javasoltok ? esetleg olyan ember véleményét is meghallgatnám aki keresztülment hasonlón.



2022. febr. 2. 21:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!