Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tudom, hogy egy pók csípked...

Ha tudom, hogy egy pók csípked itthon, de nem találom, mivel lehetne kiirtani, ami nem ártalmas a kutyára meg a növényekre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
be kö nézni a sarokba de komolyan
2010. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hiába nincs semmi sehol. minden zugot megnéztem. de mégis csip és éjjel.
2010. szept. 10. 17:18
 3/12 anonim ***** válasza:
sajnos jobb módszert nem tudok, ez nálam mindig bejön :D
2010. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h nem bolha vagy hangya?
2010. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy pók? A pók nem csípked éjjel, max ha véletlenül melléd keveredik az ágyba. Minden éjjel ez csak akkor történhet meg, ha az ágyad egy zugába lakik, vagy ha nem pók, hanem valami vérszívó pl. ágyi poloska.
2010. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
asszonykámat is csípík a pókok. engem eddig még nem. őt meg már többször. az ő vére o-ás az enyém b-és. (mert gyanítom hogy vállogat a pók. és jobb neki az ő vére.) ellene teni talán az állandó aeroszolos bogárirtás sem biztos hogy nyerő. mert lehet hogy új pók érkezik a helyére. de esetleg ezt meg lehet próbálni. a kis dögök pici helyen el tudnak bujni.
2010. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó... A pókok nem vérszívók, ha megcsíp azt "önvédelemből" teszi nem pedig azért, hogy vért szívjon. Ennyi erővel akár a párod lehet egy vámpír csipkedi....
2010. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17:34 volt hogy asszonykám reagált a csípkedő "izére". és lecsapta. és egy pók volt. az "izé" nyolc lába erre uital. ami a pókféléknek van csak. de tényleg nem 100% amig ki nem derül hogy pók , vagy másvalami.
2010. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és engem is csípett pók: kicsi zöldes (nem olyan amiről az elöbb irtam) és nem bántottam elötte. de lecsaptam. amugy nem bántom őket.
2010. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
gondolom, hogy pók , mert poloska nincs. megnéztem az ágyba, de elötte a neten mégis mit keresek.se nyoma se ő maga. mindenki mondja, hogy ugy nézki a csípés mint egy póké. de semmi háló meg semmi. ágyat is kipakoltam. a csípés meg viszket is és van egy pötty a közepén.
2010. szept. 10. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!