Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jó rágni az ajkunkat néha?

Miért jó rágni az ajkunkat néha?

Figyelt kérdés

Mármint hiába tudom, hogy csúnya lesz, bedagad, miért érzek mégis kényszert és élvezetet az ajkam rágcsálása közben?


Kérdezem mindezt közel 40 évesen és mind testi, mind lelki okai érdekelnek!


Persze annyit magamtól is kitalálok, hogy feszültséglevezetési metódus lelkileg, netán önsanyargatás,de testileg meg édes is meg fájdalmas is kicsit, tök furi...



#szájrágás #ajakrágás #szájrágcsálás #ajakrágcsálás
2022. febr. 6. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is csinálom.

ráadásul anyám rám szólt, hogy a biológiai apám csinálta ezt, amiről nem is tudtam. Tehát még öröklődik is a hülyeség.

2022. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes. Tán tényleg van benne némi genetika is... De vajon miért? Szorongás...?
2022. febr. 6. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A nő szexelni akar.
2022. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem fájnak az állandó sebek? Mióta rágja a száját?
2022. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A sebek amúgy épp a szájban gyógyulnak a leghamarabb! Nem mindig rágom amúgy, csak ha amúgy is van seb, azt rágom, és csak kicsit, nem fájásig...
2022. febr. 21. 23:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!