Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány? Helyre jöhet,...

Önbizalomhiány? Helyre jöhet, ha már teszek ellene?

Figyelt kérdés
20 éve srác vagyok. Egyáltalán nincs önbizalmam, mert sovány vagyok. Meglátom a neten a tinilányok kedvenceit manuelt, Justin Biebert meg az ilyeneket a kedvem is el megy az élettől.1 éve elkezdtem dolgozni azóta kezdtem megoldást találni a problémáimra. Normális fodrászhoz járok, rakattam fel fogszabályozót. Korzettet is kell majd használnom (nyáron félek miatta) mert akkor nem birom a ruházat alá elrejteni. Az orromat is meg kell műtetnem, mert ronda. Elsősorban magam miatt akarom mindezt, mert képet sem vagyok hajlandó magamról csinálni mert nem tetszik amit látok. Meg a mai elvárások miatt is mert nem vagyok tömeg. Arról nem tehetek, hogy az arcformám, orrom ilyen és, h ennyire be van dőlve a nyakam, de már rá jöttem mi a probléma...hátha. Sokszor nincs kedvem élni, mert bármit csinálok nem fogok a mostani igényeknek megfelelni. Nem is ismerkedek ez végett, mert félek az emberektől.
2022. febr. 7. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha pszichológushoz mész! A plasztika felesleges.
2022. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel hogy néz ki a fejed. Szedd össze magad. Irány a konditerem, zabálj sokat, és edzd fel magad. 2 hónap múlva már lesz önbizalmad.
2022. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gerincferdüléssel hogyan? Korzettem lesz.
2022. márc. 2. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy az mennyire durva. Ezt nem tudtam. Így más a helyzet. Nem lehet műteni? Vagy kiropraktor? Youtubeon láttam anno, hogy terápiával olyan gerincferdüléseket tettek 1 even belül helyre, hogy kb kiegyenesedni nem tudott az alany.
2022. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!