Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Tegnap estére...

Mitől lehet? Tegnap estére bedagadt a bal lábam: a lábfejem, bokám, alsó lábszáram. Fájni nem fáj, csak nehezebben lépcsőzök. Meg nem erőltettem, mert majd 2 hete itthon vagyok betegen (megfáztam)

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha csak az egyik oldali végtag dagad be, akkor felmerülhet a trombózis veszélye. Nem ártana orvosnak megmutatni vagy legalább telefonon megkérdezni az ügyeletet
2022. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Egy teljes napot vártál azzal is, hogy ITT megkérdezd?!

Azonnal hívd a háziorvost!

2022. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ügyeletet hívtam (érdekes módon nem az ügyeleten "cseng" a telefon, ahol telefonszám szerint kellene). Mivel más tünetem nincs, szerinte várjak a háziorvos rendelési idejére.
2022. febr. 12. 19:45
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es: A háziorvost rendelési időn kívül hiába hívnám, nem veszi fel.
2022. febr. 12. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Drukkolok!
2022. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Covid irányú tesztelés történt, hogy kifejelted, hogy 2 hete náthád zajlik? Jól értem, hogy 1 napja olyan szinten bedagadt a lábad, hogy nehezebben jársz?
2022. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
*kijelented
2022. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az orvos jelentette ki. Tudom, hogy hol és mikor fáztam meg, az lett volna a csoda, hogyha nem betegszek meg.

"Jól értem, hogy 1 napja olyan szinten bedagadt a lábad, hogy nehezebben jársz?"

Nem. Nem járok nehezebben, csak a lépcsőzés megy nehezebben.

2022. febr. 13. 07:09
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon jó orvosod van, ti. hideg nem okoz megfázást, ezek az állapotok minden esetben különböző vírusok (pl. adenovirus, HPIV, RSV stb. vírusok) által okozott betegségek (felsőlégúti virális hurutok), szóval gondold át a tudom hol fáztam meg kitételt.

Tehát 1 napja olyan szinten bedagadt a lábad, hogy nehezebben tudsz közlekedni a lépcsőn. Színe nem változott meg, nem melegebb?

2022. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az antibiotikumtól volt.
2022. ápr. 17. 10:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!