Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mentálisan van bajom?

Mentálisan van bajom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok lány. Rengeteget stresszelek, mérgelődök és hisztizek. Van egy párom és már komolyan sajnálom, hogy eltűri azt amin most keresztül megyek, már saját magamból elegem van.. Minden apró dolgon felmérgelem magam és fogalmam sincs miért, pedig én magam is tudom hogy semmi értelme, de csak arra tudok gondolni és folyamatosan túl gondolok mindent… Nem tudom, mi folyik most velem? Tudok ez ellen valamit csinálni? Az érettségi közeleg én érte gondoltam és így jönne ki a stressz? Mi tévő legyek?

2022. febr. 15. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy leírtad, valószínű így jön ki a stressz. Érettségi előttig nagyon nem tudsz ezzel mit kezdeni, max. Annyit, ha lehetőségeid engedik akkor felkeresel egy pszichológust aki segít.


De bónusz tipp az érettségire: ahogy elkezdődnek a vizsgák előtte lévő nap már ne tanulj, max olvasd át a világot megváltani nem fogod tudni az utolsó napi tanulással és amikor már elkezdted kitölteni a feladatlapot vedd fel azt az érzést, hogy szarni bele lesz amilyen lesz. Én így, megnyugodtam és tudtam a feladatra koncentrálni, meg nem azon stresszeltem, hogy úristen nem tudom a választ. Mondtam oké ez van. Utánna továbbmentem, majd a végén visszamentem azokhoz a feladatokhoz, amiket nem tudtam elsőre.

2022. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. febr. 17. 16:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!