Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem bírok meggyógyulni...

Miért nem bírok meggyógyulni már végre teljesen?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt megbetegedtem, fájt a torkom, náthás és gyenge voltam. Fájt a fejem is. De most meg hiába vettem Paxirasol köptetőt, mégis olyan nehezen köhögöm fel a nyákot vagy mit, már vagy 5 napja köhögök. Sose fogok teljesen kigyógyulni.
2022. febr. 17. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Más hatóanyagú köptetőt próbálj meg, illetve szopogatós tablettát ami fertőtleníti a torkot, szájüreget is. Vitaminok.
2022. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Két hét az semmi, pláne ha vírusos betegséged volt, vagy felülfertőződött. Paxirasol helyett próbáld meg a kakukkfüvet (ha nem vagy rá allergiás). Van kakukkfüves köptető szirup is a gyógyszertárban, de kakukkfű tea mézzel is nagyon jó (és az szerintem még finom is).

Még egy kis sós vizes vagy gyógynövényes (kakukkfű, kamilla) inhalálás is segíthet, csak figyelj oda, hogy utána jó melegben maradj.

2022. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rám is rámjön néha "néha" a köhögés! sokszor elég mélyről, majd megfulladok!

de szerencsére inkább több az az idő mikor nem köhögök.de mikor köhögök, majd megfulladok!nem dohányzok,budapest melleti városban élek a csepel szigeten!fémforgácsolással foglalkozom,egész nap emulzió gőzt lélegzem.+ lehet, hogy lábon kihordtam az omikront!szopogatok néha köhögés elleni cukorkát,de annyit ér, mint halottnak a csók!

2022. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!