Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl sovány vagyok vagy ez...

Túl sovány vagyok vagy ez átlagos?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16éves fiú vagyok 175cm magas 60kg normális ez a testsúly a magasságomhoz és koromhoz? Vagy túl sovány vagyok?

2022. febr. 17. 12:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

#9 Én vagyok a 6-os. Nem írtam neked privátot.


Amúgy meg nincs igazad. 180 centi 70 kilóval teljesen normális és elfogadható, ha nem vagy különösebben izmos.

2022. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
2022. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

16 évesen még semmi nem végleges.

Én 15 évesen csak 50 kg voltam, 18 évesen már 70, 22 évesen meg 84. És ebben zsír nem nagyon volt, csak azóta hájasodok mióta egész nap ülve dolgozok :(

2022. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
5-10 kilót feldobhatsz, megártani nem fog.
2022. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mondani egyszerű de képtelen vagyok hízni akármennyit eszek, a testzsírom mindössze 7% :/
2022. febr. 17. 16:27
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem rendben van.

Én 51kg vagyok és 174cm


27/F

2022. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagy, egy fiatal srác... ne akarj hízni, még a hormon-háztartásod sem állt be, úgy meg lehetetlen elhízni vagy akár csak átlagosnak kinézni.

Manapság az a divat ha nagyon vékony vagy azaz SKINNY.

Öltözködj a testalkatodnak és a stílusodnak megfelelően és a barátaid, megszokják.


A te korodban azzal a testtel nincs baj!!!

Meglátod az évek során elkerülhetetlen, hogy ne szedj fel kilókat, szép lassan de befogja hozni a tested az ideális testmagassághoz a súlyodat.

(ember fejlődése szakaszokra van osztva, van amikor nyúlsz(magasodsz) van amikor vállasodsz(szélesedsz)és van amikor okosodsz teljesen értelmetlen sürgetni a tested fejlődését)

>>>Majd nézd meg ezt a sok "mű-izompacsirtát x év múlva olyan rohadt hájasak lesznek és annyi szervi bajuk lesz, hogy örülnek ha EGYEDÜL le fognak tudni ülni a WC -re"


Fókuszálj inkább arra, hogy minél több időt eltölthess a barátaiddal az offline térben; játszatok, ismerkedjetek, ... NORMÁLISAN!

2022. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag inkább súlyosabb a kelleténél, ennyit az átlagról.


Pszichésen probléma nálad ez a hány kiló vagy, nincs semmi probléma testeddel, csak nem tudom elhiszed-e ha ezt leírtam.


Ha pl. 40 pár kiló lennél az már nem lenne jó semmi képpen, de ettől elég távol vagy.


Jól működik az anyagcseréd, gondolom nem hetente mész el nagydologra wécézni. Mert van aki igen. Az mondjuk nem normális.


Fejben kéne rendbe rakni magad.

2022. febr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
7% testzsír, nyugi 20 körül a szervezet ezt már nem tolerálja általában 10-15% közé beáll kemény edzéssel is.
2022. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!