Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer oltás női ciklusra hat e?

Pfizer oltás női ciklusra hat e?

Figyelt kérdés

Nyáron kaptam meg mind 2 oltást es beállt a menzeszem

Most decemberben megkaptam a 3.oltást és meg aznap megjött most pedig késik. Lányok/nők esetleg tapasztalat?


2022. febr. 20. 08:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

De mikor kiírtad a kérdést kidobott még kb. 5 kérdést, ami ugyanerről szól.

2022. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül, de hathat rá.
2022. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Meg még ezer más is hathat rá: az, hogy hány éves vagy, hogy egyáltalán mióta menstruálsz, hogy milyen alapbetegségeid vannak, hogy mennyire stresszes az életed (talán éppen amiatt, hogy oltást fogsz kapni), hogy milyen gyógyszereket szedsz, hogy milyen az életmódod, hogy milyen magas és hány kiló vagy, stb.
2022. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Hathat. Sok nőt ismerek, akiknél kihatott és azóta sem feltétlenül állt vissza az alapállapot, van akinél meg semmi. De a tapasztalat azt mutatja, hogy sajnos össze tudja zavarni rendesen a menstruációs ciklust.
2022. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

"Sok nőt ismerek, akiknél kihatott és azóta sem feltétlenül állt vissza az alapállapot"

Orvos vagy, hogy ennyi nőnek a ciklusát figyelemmel kíséred?

2022. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

Érdekes, egyetlen barátnőm sem és én sem tapasztaltunk semmi ilyet, rokonaim sem

(Amúgy normál esetben ez nem téma nálunk se, csak csináltunk egy minifelmérést, kb 20-22 nő, mert a facebook tele van ezzel

2022. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

"Orvos vagy, hogy ennyi nőnek a ciklusát figyelemmel kíséred?"

Nem vagyok orvos, de az oltás meg a vírus, ha nem vetted volna észre 1-3 éve téma. Ezáltal felmerül/felmerültek ilyenek, azokból vontam le a tapasztalatot. Mindamellett ez már nem titok, csak valamiért nem akarják elismerni "mellékhatásként" igazán.


Attól, hogy valamit tagadunk, még nem biztos, hogy nem igaz...aki meg nem éli át ezeket/nincs olyan ismerőse aki átéli, az örüljön.

2022. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

"felmerül/felmerültek ilyenek, azokból vontam le a tapasztalatot. Mindamellett ez már nem titok, csak valamiért nem akarják elismerni "mellékhatásként" igazán."

Talán pont azért, mert nincs róla tudományos adat, csak ilyen internetes mendemondák. Az, hogy X nő azt írja a neten, hogy neki bezavart, még nem jelenti azt, hogy valóban X nő írt és hogy valóban mindnek bezavart. De még ha tegyük fel így is van, akkor sincs mellé téve az, hogy melyiküknek mi zavarhatott be még az oltáson kívül, és hogy hányszor X nőnek meg nem zavart be, úgyhogy ezzel így semmit se lehet kezdeni.

Nyilván kutatják a témát, és majd ha rájönnek valamire, akkor elő is fognak állni vele, de még nem tartunk ott.

2022. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát az nem internetes mende-monda, amit elmesélnek ismerőseim + páromnál is bezavart és a mai napig tart is ez a kesze-kuszaság. Oltás előtt rendben volt. Az az érdekesség, hogy akikkel beszélgettem, azok tudtommal csak mRNS alapú vakcinát kaptak.


Egyébként sosem értem a hozzád hasonló embereket. Azt hiszik, hogy az oltásnak semmilyen égegyadta mellékhatása nincs és nem is lehet csak azért, mert ők meg az ismerőseik nem tapasztaltak. Nyilván mindenki más hazudik...egymástól függetlenül akár milliók is.


De így volt ez a szívizomgyulladás, vérrögképződésnél is. "Á, az oltás biztos nem okoz ilyet, nem tud". Aztán "jó, lehet, hogy tud".

Mostanra eljutottunk odáig, hogy tud és az arányszámok sem olyan csekélyek, mint elsőnek bemutatták. Attól, hogy nem ismernek el / nem olyan módon ismernek el egy-egy mellékhatást, még létezik. Ahány szervezet, annyi reakció lehetséges.

2022. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
Annyit hozzáteszek, hogy nyilván nem minden fogható rá a covid vakcinákra de azért az olyan mellékhatások, amelyek kvázi egymástól független módon következtek/következnek be/állnak elő, azért mindenképpen elgondolkodtató.
2022. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!