Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet egyre többször...

Mitől lehet egyre többször migrénem?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta szokott lenni migrénes fejfájásom. Eddig évente kb egyszer fordult elő. Az elmúlt másfél 2 hónapban viszont már most tartok a 6.-nál.. Ez a két hónap eléggé stresszes is volt számomra. Lehet közötte összefüggés? Kértem már amúgy beutalót neurológiára, jövőhéten fogok menni kivizsgálásra.

2022. febr. 22. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Stressz,cigi
2022. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, okozhatja a stressz is. Vagy ha esetleg szedsz fogamzásgátlót, attól is lehet.
2022. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
F/24 vagyok amúgy. Fél éve nem dohányzom már.
2022. febr. 22. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Kaptál oltást?


Csak mert én soha életemben nem voltam se migrénes, de fejfájós, de 2 hete volt ilyen migrén előtti aurám, mikor valami villódzó csík jelenik meg a szemed előtt és nem látod a betűket. Nemis tudtam, hogy ilyen létezik, azt hittem, megvakulok…oltás után sokan lettek fejfájósak, ezért én egyből erre gondoltam, de franc se tudja.

2022. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Se fejfájós*
2022. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét, az orvostudomány sem tudja a migrén okát, kapsz majd beutalót ide, meg oda, aztán ilyen és olyan gyógyszert, migrén pedig marad. Végig csináltam.
2022. febr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Stressz, egyértelműen.

De én magamnak mozgásszervi okot is felfedeztem, nyakcsigolyánál egy időben gyakran voltak csomók, amik ideget nyomtak, vagy letapadás, ami miatt rosszabb volt az agyi keringés, és havonta többször volt miatta migrénem.

Már járok masszőrhöz, és azóta ritkábban van, persze elfogadtam, hogy nekem ezzel együtt kell élnem, de minél kevesebbszer, annál jobb.

A mozgás is segíthet.

2022. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!