Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 30 körül az emberek mekkora...

30 körül az emberek mekkora hányada egészséges teljesen?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 21:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
50%
30
2022. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha le számítok hogy nem sok kellett, hogy le vágja az üveg a fejemet és pár ujjamat köszi jól vagyok.
2022. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mit értesz az alatt, hogy "teljesen egészséges". Egy tömött foga sincs? A fogszuvasodás betegség. A látása 100%? A rövidlátás betegség. Soha nem fáj a feje? Nem fáj a dereka? Ha megándul a bokája, akkor már nem egészséges? A rándulás sérülés, tehát akinek megrándul a lába, az nem teljesen egészséges.
2022. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem tudom, de az biztos, hogy jelentős részük egészségi-erőnléti állapota siralmas
2022. febr. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én inkább olyanra gondoltam, mint asztma, allergia, autoimmun betegségek, cukor (2), koleszterin, vérnyomás.
2022. febr. 24. 08:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezeknek elég nagy része a rossz életmód és nem az életkor következménye. Azon kellene változtatni.
2022. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen, pláne az allergia, asztma, autoimmun betegségek. De a többi sem feltétlen.
2022. febr. 24. 12:26
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Cukor (2), koleszterin, vérnyomás -> egyértelműen a rossz életmód okozza. Nagyszüleimnek is van/volt mind, nekem 30 évesen egyik sincs, nem vagyok elhízva, sportolok, nem dohányzom, nagyon odafigyelek az étkezésemre és a táplálékkiegészítésre, szóval nem a véletlen műve az sem ha ezek vannak, az sem, ha nincsenek.
2022. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én meg ismerek vékony, sportoló, full egészségesen étkező koleszterineseket és vérnyomásosokat. Amíg neked nincs, könnyű ítélkezni. Amúgy honnan tudod, hogy a te full egészséges életmódod annyira nagyon egészséges?
2022. febr. 24. 13:54
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Pl. abból, hogy semmi ilyen bajom nincs? :D Rendszeresen járok kivizsgálásokra és azok alapján is minden rendben. Leginkább akkor is az életmód számít, ezt nem én mondom, hanem a tudomány. Ha elfogadod, ha nem, attól még így van. A genetika max. 20%.


Vagy írd meg őszintén, hogy mit viszel be egy héten a szervezetedbe, mennyit sportolsz, stb. Kíváncsi lennék, segíteni is könnyebb lenne úgy. Ne piruláktól várd a megváltást, tenni kell érte kőkeményen.

2022. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!