Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség csomó a nyakamon.?

Segítség csomó a nyakamon.?

Figyelt kérdés
Azóta van ott amióta elkezdtem betegeskedni akkor vettem észre most valószínűleg covidos voltam már meggyógyultam na és ez a csomó se nem nagyobbodik se nem kisebbedik nem tudom pontosan mekkora de nem nagy amikor így nagyon enyhén megtapogatom nem nagyon fáj csak nagyon picit. Azt olvastam hogy ez gangilion ami a leukémia egyik fajtája de ha ez tényleg így van én öngyilkos leszek nem szeretném végiginézni ahogy kihulik a hajam és egyre ilyesztőbb leszek istenem remélem hogy nem az.. /L

2022. febr. 23. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van 4 hónapja 2 nyirokcsomó. Menj el orvoshoz. Ne is remélem hogy nekem se leukémia.
2022. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De egyébként tini vagyok ha ez számít.
2022. febr. 23. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt sok zavar van az erőben...

"Valószínűleg kovidos voltál" tehát nem voltál teszten? Akkor lehet, hogy sima megfázás volt.

Megnagyobbodhat egy izmosabb fertőzéstől is.

A leukémiától nem hullik ki a hajad, a kemótól hullik ki, amit még így se biztos, hogy szedned kéne. Egyébként a leukémiának nem ez a tünete. Akkor az összes nyirokcsomódnak meg kéne duzzadnia.

2022. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
3-as. Tényleg akkor az összesnek megkene? Ezt hol olvastad? Linket tudsz küldeni esetleg?
2022. febr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen nem voltam teszten egyébként lázam volt picit kapart a torkom az orrom is csak úgy folyt hogy bevolt dugulva a jobb orrom és mikor kifulytam nem jött belőle semmi egyébként lázam csak akkor volt amikor kijöttna betegségem.
2022. febr. 23. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, körülbelül 10 éve van a nyakamon 3 megnagyobbodott nyirkocsomó.

Sokat volt felsőlégúti betegségem ezért reaktívak maradtak de egyébként semmi bajuk, orvos látta, egészséges vagyok.

Ne legyél hipochonder, nem csak rák meg covid létezik a világon….

2022. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak félek nagyon a daganatos betegségektől nekem kisebb koromban 5 asztmám volt egyébként akkor az orvosok nem látták túlsok esélyt arra hogy tülélem de mégis itt vagyok.
2022. febr. 23. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nézesd meg orvossal.
2022. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!