Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kettő héten belül lehet menni...

Kettő héten belül lehet menni 2x vérvételre ?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és a háziorvosom kért egy teljes vérvételt , de az endokrinológusom is kért egy labort . Viszont azon sokkal kevesebb dolgot jelölt be a doktornő (leginkább amire neki van szüksége a pajzsmirigyem miatt) pl az anti tpo ami nincs rajta azon a beutalón amit a háziorvosom kért .


Mehetek külön 2héten belül vagy vigyem szerintetek egyszerre a két lapot és akkor tényleg minden ami szükséges rajta lesz a laborleleten ? Mert akkor egyszerre meglenne a vérvétel . Nem tudom hogy működik . Ilyen helyzetbe sose voltam egy évbe max 1x volt vérvételem.



2022. febr. 24. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszer fordult velem elő ilyesmi, 2 orvostól 2 vérvételi papír. A szokásos vérvételi helyemen (nem vagyok véradó, egyszerűen csak ahova alkalmasint szoktam járni) elhajtottak vele, mondván, hogy most leveszik a vérem egyszer, meg majd jöjjek valamikor, záros időn belül másodszor... Aztán elmentem vele a kórházba (akkoriban még híre-hamva nem volt a koronavírusnak - szóval ez nem most volt), ott meg egy kedves, középkorú (ilyen kései 30-as, 40-es) egy vérvétellel levette... Annyit mondott, hogy a 2 papír miatt 1 fiolával többet kell így levennie...


De ez nálam volt így, Szombathelyen. Máshol nem biztos, hogy így jársz.

2022. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!