Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most meghalok??!

Most meghalok??!

Figyelt kérdés
NAGYON feldagadt a szám, és a bal szemem is. Kb 1 órája ez van, vagy kicsit több. Még én is megijedek ha tükörbe nézek. Ez párszor előfordult a közelmúltban. De nem tudom miért. Nagyon félek, ugye ebbe nem halok bele? :( Komoly kérdés, kérlek normálisan válaszoljatok. Mitől lehet ez? Semmi extrát nem ettem, ezért nem gondolnám allergiának vagy ilyenek.
2022. febr. 24. 19:45
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
Mi az a semmi extra. Alig ehetek valamit
2022. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Dehogy halsz nyugi
2022. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez párszor előfordult a közelmúltban"

Ha egyszer sem találtad elég fontosnak hogy orvoshoz fordulj vele, a sokadik alkalommal már felesleges pánikolni. És úgy tűnik hogy még mindig nem elég komoly a dolog, ha a netes fórumokon van időd csevegni ahelyett, hogy mondjuk mentőt hívnál, vagy ha azt túlzásnak tartod, akkor befáradsz a sürgősségi ügyeletre (igen, oda azok mennek akik épp valami bajuk van, de még nincsenek életveszélyben).

2022. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelmüen allergiás reakció, ehhez nem kell semmi különlegeset enni, bármi kiválthatja.

Menj orvoshoz (ügyelet), és irass fel valamit ellene.

2022. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Allergiára tippelek én is, leginkább étel- vagy italallergiára.

Menj orvoshoz.

2022. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Allergia.
2022. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen.

És igen: meghalhatsz tőle. Lehet, hogy nem most, de ha elhanyagolod, akkor bármikor.

2022. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!