Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kecskeméten dr. Kovács Gyula...

Eszter1980:) kérdése:

Kecskeméten dr. Kovács Gyula ortopédussal milyen tapasztalatok vannak csípőprotézis műtéttel kapcsolatban? Édesanyámat is meg kell műteni, és most keresünk neki megbízható, jó szakembert. Köszönöm előre is

Figyelt kérdés

#Kecskemét #csípőprotézis #Dr. Kovács Gyula
2022. febr. 25. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Én ismerem őt személyesen. "dolgoztam" vele. A munkáját lehet jól végzi, de állandóan késett a magánrendeleserol vagy 1-2 ember miatt el se jött. Úgyhogy nalam emberileg leirta magát.


Ha már Kecskeméten keresel orvost, akkor inkább a klara tamashoz menj.

2022. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem fog megműteni tb alapon soha, bemeséli neked, hogy nagyon hosszú a várólista (pontosabban a valóságosnál is hosszabb) és más sem fog megműteni soha, menjél el hozzá poton 2,5milllió Ft-ért a maszek sebészetére és rögtön megműt. 1évet vártunk a tb-s műtétre (ebben benne van a covid miatti műtéti korlátozás is) meguntuk a várakozást és utána átmentünk egy másik sebészhez, aki fél évvel később már ki is írt a műtétre, ami 2 hónap múlva lesz. Egyébként ebben a fél évben szintén benne van a covid miatti műtéti leállás is. Persze a K. Gyula azóta sem szólt, hogy "sorra kerültem" volna. Plusz negatívum: a műtéti korlátozások feloldása után felhívtuk a családdal és megkérdeztük mikor lesz műtét, azt hazudta, hogy talán majd pár hét múlva engedélyezik a műtéteket. Pénzéhes, hazug...
2022. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon "aranyosak" vagytok, hogy így lepontozzátok a véleményem, talán nem bírjátok elviselni az igazságot? Vagy a negatív véleményt nem tartjátok hasznosnak, csak a benyalósakat? Szemellenzős banda...
2022. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!