Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biztonságos viselni az álarcot...

Biztonságos viselni az álarcot a szűrő nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy gp5 gázalarcom amire kb 2 órát volt rácsatlakoztatva a szűrő. A helyet ahol rajta volt kimostam szappannal egy fogkefével és szappanos vízzel átöblítettem a szelepet is. Nem használatra kéne csak szórakozásból.

2022. márc. 11. 22:52
 1/1 anonim válasza:

Ha rendesen ki van takarítva és fertőtlenítve a maszk belseje meg szelepház, akkor szerintem semmi bajod nem lesz tőle.

Meg egyébként ha mindenképp szűrővel szeretnéd, modern azbeszt nélküli szűrőket is bele lehet csavarni, bár lehet kicsit passzosabb lesz és nehezebben tekeredik a menetbe, mivel ezek általában ISO szabvánnyal készültek, az oroszok pedig GOST szerint, de minimális az eltérés.

2022. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!