Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan tele van slejm el a...

Állandóan tele van slejm el a torkom már egy éve. Mitől?

Figyelt kérdés
Akkoriban dohanyoztam (alkalmanként) és azt hittem, hogy az okozza, de már egy éve leszoktam és semmi változás + konkrétan egy dohányos ismerősömon se tapasztalok hasonló tüneteket. Kohognek a nagyobb dohányos ismerőseim, de nem ilyen jellegűek a panaszaik. Állandóan be vagyok rekedve, olyan mint amikor nem fújom ki az orrom és lecsorog a garatban szóval nem "lentről" jön. Köhögni nem köhögök, ha megprobalom felkohogni a kohogesem inkább száraz, nagyon ritkán hurutos, de nem jön fel semmi, nem tudom kikopni. Mellkas rontgenem jó, akut gyulladás nincs a szervezetemben. Reflux az van, a doki azt mondta az okozza, de nem mindennapos a gyomoreges, ez a légúti panasz viszont igen és olyan mintha az orr irányából jönne a váladék.
2022. márc. 24. 06:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán ha sokat beszélek akkor egy idő után eltunik a rekedtseg, de aztán újra kezdődik. Ébredés után a legrosszabb
2022. márc. 24. 06:33
 2/5 anonim ***** válasza:
A refluxtól lehet. Ha ebben kételkedsz, akkor esetleg keress fel mégy egy fül- orr gégészt!
2022. márc. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fül-orr gégészeten szondázták már? Mondtad, hogy dohányzás utóhatása? A nyák ált. nem látszik jól röntgenen, mert az a kemény dolgokat látja tisztán, a többi max. foltos.

Nekem amúgy 1km versenyfutás kellett a Mátra felső szakaszán és olyan jött ki, amit azt sem tudtam, hogy bennem van! Egy ilyen gumilabdányi sárgásfehér golyó volt! Azt hiszem ez 6 kanyarnyi szakasz a szerpentinen felfelé. Esetleg egy próbát megér, hátha ott kiköhhented! :D

2022. márc. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyeseg, de stressz okozhatja esetleg? Mert a munkahelyemen sokkal erőteljesebb. Most pl egész éjszaka alig volt hangom, hazajottem és teljesen megszunt a panaszom, a gombócot meg a váladékot se érzem a torkomban... Azt nem gondolom, hogy a munkahelyen a levegőben van valami vagy ilyesmi, mert másnak nincs ilyen baja
2022. márc. 24. 07:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor válts munkahelyet! :)
2022. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!